ЧаПи

ТМ Gullon пропонує широкий асортимент продуктів без молока, лактози або молочних білків та їх слідів. Всі молочні та безлактозні печива підлягають суворому контролю перед відправкою. Кожен продукт аналізується і не буде випущений на ринок до отримання стабільних результатів. Нижче наведено перелік зазначених печива без молока, лактози, молочних білків та будь-яких слідів:

Всі товари без лактози

ТМ Gullon пропонує різноманітне печиво без горіхів та будь-яких слідів. Усі файли cookie, що входять до цієї категорії, підлягають суворому контролю перед виходом із пекарні. Кожен продукт аналізується і не випускається до отримання стабільних результатів. Нижче наведено файли cookie без горіхів та будь-яких їх слідів:

Всі товари без горіхів

Gullon пропонує цілу лінійку печива без глютену. Кожен продукт аналізується зовнішніми лабораторіями, щоб переконатися, що печиво не містить глютену. Всі наші печива сертифіковані компанією FACE, яка проводить аудит наших приміщень та процесів, щоб підтвердити, що ми відповідаємо належним вимогам. Нижче наведено перелік наших продуктів, що не містять глютену:

Всі товари без глютену

Жодне з печива Gullon не містить яєць, і ми не використовуємо яйця для виготовлення нашого печива. Печиво Gullon пропонує широкий асортимент печива без алергенів. Всі печива, що входять до цієї категорії, підлягають суворому контролю перед виходом із пекарні, щоб переконатися, що в них відсутні алергени. Нижче наведено перелік наших продуктів без яєць та будь-яких слідів.

Всі товари без яєць