КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дотримання його етичного кодексу є ключем до корпоративного успіху Galetas Gullón. Генеральний директор відповідає за застосування цих принципів за підтримки Комітету з корпоративної соціальної відповідальності, який очолює голова Galetas Gullón.

Генеральний директор також відповідає за забезпечення того, щоб цей кодекс застосовувався у всій компанії та поширювався серед керівної групи, середнього керівництва та решти її співробітників, поки Управлінський комітет передає зміст усім зацікавленим сторонам.

Gullón, провідний виробник печива для здоров’я

У Galletas Gullón ми переконуємось у важливості управління компанією, оцінюючи не лише її фінансові результати, але й соціальні та екологічні проблеми. Наприкінці 2011 року ми розпочали формальності щодо включення до нашої моделі управління зони поперечного перерізу по всій організації соціальної корпоративної відповідальності (КСВ), і ми створили Комісію з КСВ, яка сприятиме цьому та представлятиме наші зацікавлені сторони.

Ми розуміємо КСВ як важливу функцію для створення додаткової вартості для компанії та зміцнення виживання Гуллона в довгостроковій перспективі.

Ми хочемо, щоб корпоративна відповідальність стала частиною корпоративної культури нашої організації та її людей, а також зміцнила зв’язки з нашими зацікавленими сторонами та створила нові альянси.

Місія

Забезпечувати суспільство здоровими продуктами для задоволення повсякденних потреб наших споживачів та споживачів, а також інноваційну продукцію, яка, крім того, що їх годуватиме, також допоможе їм жити більш приємним життям.

Бачення

Ми хочемо бути еталонною компанією та брендом здорового харчування на світовому рівні, зберігаючи свої екологічні зобов’язання.

Цінності

 • Близькість, прозорість та чесність з усіма нашими зацікавленими сторонами.
 • Прихильність суспільству та довкіллю.
 • Традиції, досвід та майбутнє: Ми є інноваційною сімейною компанією, яка адаптується до нового часу.
 • Повага до людей: співпраця та мотивація з нашими зацікавленими сторонами.
 • Якість, досконалість та постійне вдосконалення наших продуктів, процесів та моделі управління.

Нами керуються наступні принципи, які керують нашою поведінкою і означають набагато більше, ніж просто відповідність чинному законодавству та міжнародним угодам, як зазначено в нашій політиці управління.

 • Ми не приймаємо рішень, не враховуючи їх етичну, соціальну та екологічну цінність.
 • Ми підтримуємо принципи Загальної декларації прав людини.
 • Ми викорінимо будь-яку корупцію в компанії.
 • Ми завжди прагнемо забезпечити максимальну прозорість та цілісність.
 • Ми прагнемо залучити зацікавлені сторони.
 • Ми дотримуємося конфіденційності та конфіденційності всіх оброблених даних.
 • Ми сприяємо рівності, доброчесності та чесності.
 • Ми також беремо до уваги всі залучені групи та поважаємо їх права у всіх наших процесах прийняття рішень.

Наші пріоритети

Керівництво Galletas Gullón, S.A. визначило наступні пріоритети для досягнення своїх цілей управління:

 • Забезпечте задоволення споживачів продукцією, виготовленою з використанням високоякісної сировини, найкращих можливих процесів та з максимальною обережністю.
 • Підтримувати та вдосконалювати технологічні та управлінські досягнення, щоб утримувати компанію на передових позиціях у своєму секторі.
 • Сприяти культурі якості серед усіх працівників Galletas Gullón, S.A.
 • Дійте відповідно до принципу постійного вдосконалення та запобігання, щоб уникнути проблем до їх виникнення.
 • Ростіть і робіть компанію прибутковою, забезпечуючи безперервність з часом.
 • Заохочуйте професійний та людський прогрес усіх працівників.
 • Поважайте здоров’я та безпеку всіх працівників та навколишнього середовища.

Харчування

Galletas Gullón зосереджує свої зусилля на виробництві здорових продуктів на основі досліджень та розробок.

Ми активно співпрацюємо з різними організаціями: установами, університетами, технологічними центрами, асоціаціями тощо з метою вдосконалення, адаптації та розробки нових продуктів на основі потреб та запитів наших споживачів, а також більш здорових та збалансованих продуктів із повним та прозорі етикетки.

Galletas Gullón дотримується стратегії NAOS, яку підтримує Міністерство охорони здоров’я через Іспанське агентство з безпеки та харчування (AESAN), яка сприяє правильному харчуванню, зменшенню ожиріння та щоденним фізичним вправам.

Гуллон виховує культуру здорового способу життя завдяки повноцінному харчуванню, щоб запобігти неінфекційним хронічним харчовим захворюванням та покращити самопочуття споживачів, надаючи доступ до необхідної інформації, щоб вони могли вибрати товар на основі обґрунтованих причин.

Харчовий тренінг

Як харчова компанія, ми віримо, що можемо відігравати важливу роль як викладачі з питань харчування, особливо з сім’ями, тому ми співпрацюємо з кількома установами, які утворюють групи з різними проблемами зі здоров’ям, непереносимістю тощо, і надаємо більше інформації про звички здорового способу життя та як поділитися знаннями з кінцевою метою запобігання цим хворобам.

Принципи тотальної якості

Наше головне завдання – забезпечити загальну якість. З цією метою ми визначили 10 основних принципів, яких повинні знати та діяти всі працівники Galletas Gullón, S.A., а саме:

1) Повністю задовольнити потреби клієнтів.
2) Зрозуміти та покращити відносини замовник-постачальник.
3) Робіть все, що потрібно.
4) Робіть все правильно з першого разу.
5) Оцініть успішність особистості.
6) Мета постійного вдосконалення.
7) Керівництво повинно керувати.
8) Навчання має важливе значення.
9) Ефективне спілкування є життєво важливим.
10) Визнати досягнення.

Права людини

Galletas Gullón SA, підтримує десять принципів Глобального договору ООН про права людини, трудові права, навколишнє середовище та антикорупційні заходи.

Galletas Gullón зобов’язується включити Глобальний договір та його принципи до стратегії, культури та повсякденних дій нашої компанії, і ми дотримуємось рекомендацій мережі Глобального договору в нашому Звіті про прогрес, зобов’язуючись працювати на захист прав людини та контроль по всьому ланцюжку створення вартості. Наша ділова діяльність спрямована на те, щоб бути прикладом передової практики в галузі прав людини.

Подарунки, презенти, оплата чи вдячності

Жоден співробітник, будь то співробітник, підрядник або найближчий член сім’ї, не може дарувати або приймати подарунки, презенти, оплату чи інші вдячності, які можуть вплинути на рішення бізнесу або, як може бути, вплинути на рішення бізнесу.

З метою збереження іміджу та цілісності компанії, як правило, працівники не можуть приймати подарунки чи заохочення від постачальників, якщо це не випадкові та не повторювані ввічливості чи запрошення з малою внутрішньою грошовою вартістю. Подарунки на суму понад 50 євро (п’ятдесят євро) не приймаються.

Іншими словами, частота та характер прийнятих подарунків не означатимуть, що на особу, яка приймає ці подарунки, впливає будь-яке ділове рішення, приймаючи зазначені подарунки. Прийняття подарунка також не повинно змусити одержувача порушити їх неупередженість.

Незважаючи на вищезазначене, співавтори можуть брати участь у форумах та відвідувати будь-які звичайні та розумні ділові обіди чи вечері, за умови, що їх безсторонність не порушується, і ці чайові не надаються як компенсація за будь-які спеціальні послуги чи увагу.

Будь-які подарунки чи запрошення, не зазначені вище, повинні бути відмовлені та повідомлено Комітету з питань соціальної відповідальності.

У будь-якому випадку, Galletas Gullón утримується від будь-якої практики, забороненої законом, комерційним використанням або етичними кодексами всіх компаній та організацій, з якими ми підтримуємо комерційні відносини.

Цей кодекс заснований на підході до різних зацікавлених сторін. Хоча в Galletas Gullón є набагато більше, ми хочемо підкреслити зобов’язання з нашими пріоритетними зацікавленими сторонами, які також можуть бути поширені на інших зацікавлених сторін.

Конфлікт інтересів

Усі, хто співпрацює з Galletas Gullón, повинні уникати будь-яких ситуацій, що призводять до конфлікту інтересів, розуміючи «конфлікт інтересів» як будь-яку ситуацію, яка протиставляє особисті інтереси працівника чи співробітника інтересам компанії або яка завдає шкоди або суперечить Інтереси Гуллона.

Будь-який працівник або співробітник, який бере участь у конфлікті інтересів, повинен негайно повідомити про це начальника, з відділу організації та людей, з Комітету з соціальної відповідальності або з Генерального управління, щоб вирішити проблему чесно і прозоро.

Спілкування

Комунікація Galletas Gullón з її зацікавленими сторонами надихається повагою права на інформацію та прозорістю, а ніколи неправдою та обманом. Для цього компанія використовуватиме інструменти, доступні для цієї мети, які вважаються найбільш доречними в будь-який момент часу.

Цей етичний кодекс буде повідомлений зацікавленим сторонам через заходи, розроблені з цією метою. Щоб переконатися, що всі співробітники Galletas Gullón правильно розуміють цей кодекс, дії були розмежовані на основі зацікавлених сторін.

План спілкування з питань корпоративної відповідальності містить спілкування для зовнішніх співробітників та співробітників. Нові співробітники будуть знати про етичний кодекс протягом перших кількох днів навчання, щоб вони могли виконувати його правильно.

Акціонери

 • Відповідно до законодавства наша компанія дотримується необхідної інформації, щоб рішення, прийняті нашими акціонерами та партнерами, базувалися на обґрунтованих, стандартних та відомих аргументах. Ця інформація завжди базується на прозорому та чіткому обліку відповідно до чинних стандартів.
 • Ми використовуємо свої ресурси розсудливо та вигідно, дотримуючись найсуворіших етичних та правових норм у всіх наших ділових практиках та операціях.
 • Голова Ради директорів Galletas Gullón буде скликати Загальні збори акціонерів щороку, надаючи акціонерам необхідну документацію у встановлений законний термін, щоб вони могли виступати на Зборах щодо питань, які будуть розглянуті або затверджені.
 • Голова Ради директорів Галєтас Гуллон скликає засідання Ради, коли це застосовно, надаючи членам необхідну документацію протягом розумного часу, щоб вони могли виступити на засіданні з достатньою інформацією про пункти, що підлягають вивченню або затвердженню.

Люди

 • Galletas Gullón контролюватиме цілісність та безпеку своєї робочої сили на відповідних робочих місцях.
 • Galletas Gullón підтримуватиме добрі внутрішні стосунки між працівниками, сприяючи поважному робочому клімату, прихильному до людей.
 • Galletas Gullón не допускатиме жодних етично сумнівних дій та не встановлюватиме відповідних механізмів виявлення та інформації.
 • Galletas Gullón сприятиме вільному висловленню ідей та думок серед своєї робочої сили за допомогою відповідних комунікаційних каналів, без будь-якого виду примусу чи зловживань.

Підбір персоналу

Процеси відбору та найму будуть відкритими, щоб найбільша кількість людей з відповідною кваліфікацією мала до них доступ.

Метод найму співробітників буде дотримуватися принципів справедливості, оцінюючи резюме, досвід та заслуги.

Прямі члени сім’ї або партнери співробітників також можуть претендувати на роботу в Gullón і вступатимуть у звичайний процес відбору та найму в Gullón. Також оцінюватимуться їх кваліфікація, ефективність, компетенція та досвід за умови, що вони не мають інших ділових відносин з компанією.

Діти співробітників матимуть перевагу при працевлаштуванні на підприємстві і можуть подати заявку на стажування.

Трудові відносини

Трудові відносини з працівниками будуть прозорими, справедливими та надійними.

Просування персоналу буде базуватися на рівних можливостях та заслугах кожної людини.

Galletas Gullón вважає, що навчання є основним стратегічним інструментом у його політиці щодо людських ресурсів, оскільки воно сприяє особистому та професійному розвитку працівників з метою постійного оновлення кваліфікаційних рівнів наших співробітників.

Galletas Gullón безпосередньо прагне до професійного розвитку на основі навчальних процесів, що реалізують критерії ефективності та підвищення конкурентоспроможності, дозволяючи всім працівникам адаптуватися до нових методів організації та нових технологій.

Співробітники компанії Gullón також прагнуть ефективно та ефективно виконувати свою роботу, прагнучи постійно вдосконалювати свої професійні показники, а отже, і якість процесів та продуктів Gullón.

План професійних ризиків

Galletas Gullón контролюватиме цілісність та безпеку своєї робочої сили на відповідних робочих місцях.

Galletas Gullón створив та підтримує оновлену задокументовану процедуру, яка визначає небезпеку для здоров’я та безпеки праці в його діяльності, продуктах та послугах, а також оцінює професійні ризики, пов’язані з такими ризиками, виходячи з ймовірності їх виникнення та їх наслідків, які забезпечують Класифікація професійних ризиків та підтримує оновлення цієї інформації (див. Загальну процедуру PR-DG-54-004, Ідентифікація та оцінка професійних шкідливих факторів).

Організація буде постійно інформуватися про будь-яке нове законодавство та нормативні акти, використовуючи власні засоби, а також компанії, що спеціалізуються на законодавстві та нормативних актах. Компанія враховуватиме ці нові правила, а також зміни в процесах, операціях та заходах, що проводяться, та в продуктах та послугах, що надаються Galletas Gullón, з метою постійного оновлення інформації про правові та інші вимоги, що застосовуються до організації.

Galletas Gullón та всі її співробітники приймають на себе зобов’язання діяти відповідально і вважають, що надзвичайно важливо сприяти, сприяти та виконувати будь-які необхідні дії для впровадження нової культури безпеки.

План рівності

Гуллон прагне до робочого середовища, де немає дискримінації за статтю, національністю, релігією, расою, статтю, віком чи політичною приналежністю.

Таким чином, це зазначено у статті 1 чинної Колективної угоди: «« Цей колективний договір ґрунтується на рівних правах та обов’язках, без дискримінації на основі расової, статевої чи релігійної, політичної чи профспілкової ідеології ».

Компанія також не буде терпіти словесні або фізичні зловживання і створить необхідні канали, щоб робоча сила могла викликати будь-які занепокоєння в галузі організації та людей.

Для цього розроблено “План рівності”, з переконанням, що недискримінація, рівність та баланс між роботою та життям оцінять і оптимізують потенціал та можливості всього людського капіталу компанії та покращать якість їхнього життя, що допоможе підвищити продуктивність праці та залучити, утримати та мотивувати робочу силу, покращуючи тим самим їхню задоволеність компанією. План переглядається та оновлюється щороку.

Клієнти та споживачі

 • Наші клієнти є нашими стратегічними союзниками, саме тому ми намагаємось переконатись, що наша ділова пропозиція сприяє зростанню та розвитку клієнтів.
 • Відносини з нашими клієнтами не повинні призводити до будь-якого виду корупції, підкупу, фаворитизму чи будь-якої діяльності, що суперечить передовій практиці або шкодить здоров’ю населення.
 • Galletas Gullón підтримуватиме високий рівень довіри до своїх клієнтів за умови дотримання параметрів прозорості з точки зору інформації та довіри, дбаючи про особисті стосунки та повагу до своїх конкурентів.
 • нформація про клієнтів, контракти та комунікації завжди конфіденційна.
 • Galletas Gullón постійно контролюватиме якість та безпеку своєї продукції.
 • Galletas Gullón прагне боротися з ожирінням та пропонувати їжу, яка покращує здоров’я та добробут споживачів.
 • Компанія має процедуру вислуховування споживачів, яка включає запити, скарги та претензії як для споживачів, так і для споживачів.
 • Ціни та інша інформація, надана клієнтами, є конфіденційною і не повинна використовуватися за межами Galletas Gullón.
 • Ми встановили філософію Постійного вдосконалення як найважливіший і постійний спосіб роботи, з метою підтримання та підвищення рівня якості, досягаючи, завжди думаючи про клієнтів та їх потреби, щоб ми були гідні їх поваги та довіри.

Постачальники

 • Ми прагнемо вести чесні та розумні переговори з нашими постачальниками, без дискримінації та нав’язування.
 • Постачальники Galletas Gullón повинні поважати права людини та навколишнє середовище та дозволяти проводити перевірку щодо їх повної відповідності цим принципам.
 • Процеси відбору та найму постачальників повинні здійснюватися рівномірно. При їх виборі компанія буде неупереджено вивчати всі фактори: ціну, сукупну вартість, якість та пропоновані послуги.
 • При оцінці та відборі найкращого ми надаємо найвищу цінність чесній конкуренції. Ми будемо прагнути будувати довготривалі, справедливі та чесні ділові відносини.
 • Подарунки у формі грошей, послуг чи предметів, незалежно від того, чи є вони рекламними, не можуть бути отримані від постачальників, якщо вони мають високу вартість або обґрунтовано перевищують звичайні правила ввічливості.
 • Слід також уникати дарування подарунків, які змушують наших постачальників почуватись незручно або які можуть бути неправильно витлумачені третіми сторонами.
 • Galletas Gullón не підтримуватиме комерційних відносин з постачальниками, які мають практику, що суперечить закону або правам людини. Ми прагнемо сприяти законності екологічних або соціальних операцій, таких як експлуатація дітей.
 • Ціни та інша інформація, надана постачальниками, є конфіденційною і не повинна використовуватися за межами Galletas Gullón, якщо немає письмового дозволу. Також ми очікуємо на конфіденційність від наших постачальників та на те, що вони відповідають принципам Галєтаса Гуллона.
 • Galletas Gullón зобов’язується розвивати найкращі практики серед своїх постачальників з точки зору соціальної відповідальності, підтримуючи їх у процесах вдосконалення, які вони починають у цій справі.
 • Постачальники також повинні взяти на себе зобов’язання щодо якості та безпеки продуктів харчування.

Середовище

Galletas Gullón має серйозне зобов’язання поважати та підтримувати довкілля. Він розробив проект політики управління навколишнім середовищем на основі своєї прихильності запобіганню забрудненню та постійному вдосконаленню, яка оновлюється у міру появи нових обставин.

Galletas Gullón розвиває екологічну освіту серед своїх працівників, оскільки вони відповідають за дотримання екологічних зобов’язань компанії. Співробітники також повинні демонструвати свою прихильність до запобігання та збереження навколишнього середовища, виконуючи свої функції в Galletas Gullón.

Подібним чином ми беремо на себе зобов’язання підтримувати ресурси та енергію, зменшуючи утворення відходів, особливо упаковки, та викиди та, загалом, запобігаючи забрудненню.

Ми встановили філософію Постійного вдосконалення як найважливіший і постійний спосіб роботи, з метою підтримання та вдосконалення рівня охорони навколишнього середовища, завжди думаючи про довкілля, де ми здійснюємо свою діяльність.

Соціальні зв’язки

Galletas Gullón прагне до соціально-економічного розвитку муніципалітету, де він функціонує (Montaña Palentina), і до поліпшення якості життя людей.

Галєтас Гуллон сприяє працевлаштуванню та просуванню людей із труднощами у працевлаштуванні, співпрацюючи з установами, метою яких є інтеграція їх у роботу та суспільство.

Оскільки Гуллон глибоко вкорінений на місцевому рівні, вся його фабрична діяльність здійснюється в Агілар-де-Кампо, що створює робочі місця, багатство та стабільність у цьому районі.

У Gullón ми надаємо свої знання та досвід та застосовуємо новітні технології для забезпечення більш стійкої компанії.

Медіа

Щоб переконатися, що інформація є повною та послідовною, Генеральне керівництво або відділ комунікацій надаватимуть інформацію ЗМІ.

Жоден співробітник Galletas Gullón не надаватиме інформацію про компанію ЗМІ без попереднього відома та дозволу відділу комунікацій або загального керівництва, яке відповідає за зв’язок із ЗМІ.

Якщо немає чіткого дозволу, жоден працівник Galletas Gullón не використовуватиме та не надаватиме інформацію третім особам про компанію, її керівників або їхніх колег для власної вигоди або що може пошкодити імідж компанії або її членів.